دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده .آموزش فتوشاپ کورل . طراحی چاپ پارچه و تریکو

سایت طراح عکس بطور حرفه ای در زمینه عکس های با کیفیت فول HD و طرح های وکتور لایه باز آموزش برنامه های گرافیکی فتوشاپ و کورل و طراحی چاپ پارچه و تریو فعالیت میکند

وکتور گل پروانه سفید

وکتور گل پروانه سفید

وکتور گل پروانه سفید روی پس زمینه قرمز تیره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و پروانه های سفید رنگ روی پس زمینه قرمز تیره با سایه روشن

وکتور گل پروانه سفید روی پس زمینه قرمز تیره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و پروانه های سفید رنگ روی پس زمینه قرمز تیره با سایه روشن

وکتور گل زرد زمینه آبی

لایه باز بودن این وکتور به شما اجازه میدهد تا سایز بندی آن را به اندازه نیاز تغییر دهید

و یا متناسب با طراحی خود رنگبندی آن را  به دلخواه عوض کنید .

طرح های وکتور در اثر بزرگ و کوچک شدن دچار افت کیفیت نمیشوند و میتوانید آنها را به هر اندازه که مایلید بزرگ کنید .

وکتور فوق را میتوانید در برنامه های ادوب ایلیستراتور و فتوشاپ اجرا و ویرایش کنید .

شما میتوانید این وکتور را با سرعت بالا از سرور های اختصاصی سایت طراح عکس دانلود کنید .


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور گل و بوته نارنجی قرمز مربعی با متن . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور گل و بوته نارنجی قرمز مربعی با متن برای طراحی و مناسب طرح های کارت تبریک و گرافیکی .
: ۱۳ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 209 بازدید
وکتور گل و بوته سبز انبوه پیچیده در هم با تراکم بالا. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته سبز رنگ که بصورت انبوه و با تراکم بالا در هم پیچیده اند .
: ۱۹ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 817 بازدید
وکتور گل با طرح گرافیکی پروانه ای و رنگی . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور گل با طرح گرافیکی پروانه ای و رنگی که در آن رنگ های سبز قهوه ای دید میشود .با تصویری پس زمینه با طرح سنتی .
: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 214 بازدید
وکتور گل و بوته دایره گلبهی با گلبرگ زرد . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور گل و بوته دایره گلبهی با گلبرگ زرد برای طراحی و مناسب طرح های دیواری و خانگی و اتاق نشیمن .
: ۱۳ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 178 بازدید
وکتور گل و بوته رشته های آبی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور گل و بوته رشته های آبی مناسب طرح های تبلیغاتی و طرح های گرافیکی حرفه ای .
: ۱۱ دی ۱۳۹۷
: وکتور
: 130 بازدید