وکتور تک رنگ گل و بوته اسلیمی

وکتور تک رنگ گل و بوته اسلیمی

دانلود وکتور تک رنگ گل و بوته اسلیمی . گل و بوته سیاه و سفید مخصوص طرح های اسلیمی و تذهیب حاشیه ها و کنج و ایجاد قاب

در اين پست براي شما وکتور لايه باز گل و بوته اسلیمی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور تک رنگ طرح های تذهیبی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به ساخت قاب و حاشیه اسلیمی و تذهیب قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده مجموعه طرح های سیاه و سفید ایجاد قاب و حاشیه های اسلیمی و تذهیب , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز تک رنگ گل و بوته اسلیمی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تک رنگ گل و ساقه های اسلیمی سیاه و سفید . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و ساقه و شاخه های اسلیمی پیچیده سیاه و سفید .
: ۰۹ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 27 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ شهر های بزرگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ شهر های بزرگ. دانلود وکتور لایه باز شهره ای بزرگ از نمای دور بصورت تک رنگ سیاه. دانلود وکتور طرح آماده پایتخت های بزرگ با ساختمان های بلند از نمای دور و بصورت تک رنگ سیاه. دانلود وکتور تک رنگ سیاه چند شهر بزرگ جهان از نمای دور.
: ۰۷ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 551 بازدید
وکتور تک رنگ اسکلت سر انسان و حیوان . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ اسکلت سر انسان و حیوان که سیاه و سفید مناسب طرح های گرافیکی.
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 59 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده و تک رنگ طرح های خرده و ریخته و ترک دار
: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 531 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ لایه باز و آماده طرح صورت خواننده زن سیاه پوست
: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 551 بازدید