وکتور تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری

وکتور تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری شده

دانلود وکتور تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری شده به صورت سیاه و سفید. تاج منبت کاری , کنج و گوشه منبت کاری , بال های کنده کاری شده , بوته و قاب های برجسته

در اين پست براي شما وکتور لايه باز حاشیه و قاب منبت کاری شده را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زاویه و قاب و بال منبت کاری را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به قاب و چینش قاب به صورت منبت کاری و برجسته قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده تک رنگ حاشیه و قاب و دیگر اجزای منبت کاری شده مانند گل و بوته و بال عقاب و با روبان برجسته , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تک رنگ سیاه سفید افراد با اسلحه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ سیاه سفید افراد با اسلحه که هر کدام در مدلهای مختلفی قرار دارند .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 29 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ مدل های رعد و برق . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ مدل های مختلف رعد و برق. دانلود وکتور لایه باز تک رنگ سیاه ساعقه. دانلود وکتور طرح آماده ساعقه و رعد و برق های بزرگ. دانلود وکتور طرح لایه باز سیاه ساعقه و رعد و برق بصورت طبیعی و فانتزی.
: ۰۷ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 659 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده پردنگان در حال پرواز بصورت گروی و تک رنگ
: ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 800 بازدید
وکتور تک رنگ آدمک و ربات سیاه سفید . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ آدمک و ربات سیاه سفید در اشکال مختلف در اشکال مختلف به صورت دایره مناسب طرحهای گرافیکی سیاه و سفید .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 38 بازدید
وتور تک رنگ مجسمه های افراد معروف . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ مجسمه های افراد معروف که به صورت ایستاده و تمام رخ و یا نیم رخ و نیم تنه به رنگ سیاه سفید قابل مشاهده است .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 41 بازدید