وکتور تنیسور با تنیس

وکتور تنیسور با تنیس پس زمینه آبی

دانلود وکتور تنیسور با تنیس و کلاه و شورت ورزشی. وکتور ورزش کار تنیس در حال پریدن و ضربه زدن به توپ تنیس با کفش و کتانی ورزشی در پس زمینه فانتزی آبی رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز تنیسور در حال پرش را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور تنیسور با لباس ورزشی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به ورزش , تنیس قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده تنیسور با کلاه و شورت و کفش ورزشی در حال پریدن و ضربه زدن با راکت تنیس به توپ تنیس , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز تنیسور با تنیس را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ورزشی توپ و راکت بازی و سرگرمی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی توپ و راکت بازی و سرگرمی که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 34 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده حالات مختلف دوچرخه سواری بصورت تک رنگ
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 552 بازدید
دانلود وکتور مدل های مختلف توپ فوتبال . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده مدلهای مختلف توپ فوتبال با طرح های گوناگون.وکتور آماده طرح های گوناگون توپ فوتبال با پس زمینه سفید و کاملا لایه باز.
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 547 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دوچرخه سوار در کوهستان و غروب
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 676 بازدید
وکتور ورزشی توپ بستکبال نارنجی زرد . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی توپ بستکبال با خطوطی نارنجی و زرد رنگ که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 53 بازدید