وکتور آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی

وکتور آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی

دانلود وکتور آیکون پرینتر برای چاپ , کامپیوتر مربوط به پزشکی , دستبند و نشان پلیس , صحافی کتاب به همراه ابزار زره بین , سی دی و قلموی نقاشی

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون های متفاوت شغلی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون پرینتر را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به صحافی , پلیس , پزشکی و چاپ قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح متفاوت از آیکون مشاغل می باشد.طرح اول آیکون یک پرینتر به همراه قلمو نقاشی با چهار رنگ اصلی است.طرح دوم آیکون مربوط به شغل صحافی تشکیل شده از چند جلد کتاب در زیر گیره صحافی به همراه یک سی دی می باشد.طرح سوم یک مونیتور کامپیوتر است که در جلوی آن علامت صلیب سرخ و پزشکی به همراه بانداژ و آمپول قرار دارد.و طرح چهارم که مجموعه از نماد های پلیس مانند نشان ستاره ای و دستبدن پلیس به همراه یک ذره بین و آثار کف دست است.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون مشاغل پلییس و کار آگاه , صحافی کتاب , پزشکی و پرینتر کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور آیکون های رنگی مدرسه درس . دانلود وکتور لاهی باز و طرح آماده ایکون های رنکی با موضوع مدرسه و درس با طراحی کارتونی .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 23 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های خاکستری رنگ اینترنتی و مخابراتی
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 476 بازدید
وکتور آیکون منو های مخصوص بالای سایت بصورت حجم دار . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون منو های مخصوص بالای سایت و بخش هدر در چهار طرح مختلف .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 14 بازدید
وکتور آیکون لوازم صوتی و تصویری . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور آیکون لوازم صوتی و تصویری به صورت رنگی و مناسب طرح های گرافیکی میتوان از انها استفاده نمود .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 24 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های میکرفون، نگاتیو، کلاکت و دوربین فیلمبرداری
: ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 555 بازدید