دانلود کارت های ویزیت رنگی افقی

دانلود وکتور لایه باز و آماده کارت های ویزیت رنگی افقی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت های ویزیت رنگی بصورت افقی و محل تایپ نوشته. ۱۵ کارت ویزیت رنگی و ساده لایه باز قابل تغییر.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و آماده از تعدادی کارت ویزیت رنگی و ساده در حالت افقی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز تعداد ۱۵ کارت ویزیت را مشاهده میکنید که بصورت رنگی و تا حدودی ساده طراحی شده اندو

در وکتور فوق تعداد ۱۵ کارت ویزیت با انواع مختلف رنگ بندی ها به چشم میخورد. رنپ بندی هایی مانند رنگ های تیره، رنگ های روشن، رنگ های قرمز و گرم و آبی و سرد. در کل کارت ویزیت ها ساده طراحی شده اند و در آنها از طرح های پیچیده و با جزئیات زیاد استفاده نشده است. در همه کارت ویزیت ها محلی برای نوشتن و تایپ متن مورد نظر شما در نظر گرفته شده است. این ۱۵ کارت ویزیت تمامن لایه باز هستند و شما به سادگی قادر خواهید بود تا رنگبندی آنها را متناسب با سلیقه خود عوض کنید و یا طرح های آنها را هم ترکیب کنید و کارت ویزیت جدیدی طراحی کنید.

وکتور لایه باز کارت های ویزیت رنگی بصورت افقی و محل تایپ نوشته کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور طرح نه عدد کارت ویزیت رنگی با کادر افقی ئ رنگ بندی مختلف
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 370 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل کیف پاکتی مخصوص خرید
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 761 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کمربند بسته شده دور اسکناس های صد دلاری
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 714 بازدید
وکتور طرح کارت ویزیت آبی حاشیه نارنجی . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور طرح کارت ویزیت آبی حاشیه نارنجی مورد استفاده در تبلیغات فروش ویژه و تخفیفاتی که مراکز تجاری دارند قرار میگیرد .
: ۱۸ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 31 بازدید
کارت ویزیت بازرگانی . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور کسب و کار کارت ویزیت بازرگانی مورد استفاده در در شرکت های بازرگانی به عنوان کارت ویزیت .
: ۱۸ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 51 بازدید