دانلود وکتور کلاه ورزشی نقاب دار سه خط

دانلود وکتور کلاه ورزشی نقابدار سه خط

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کلاه ورزشی نقابدار با رنگ های مختلف بدون طرح و برند خاص.آماده برای ادیت و افزودن برند به دلخواه

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی کلاه ورزشی نقاب دار با رعایت تمام جزئیات قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه ۴ کلاه نقابدار ورزشی را مشاهده میکنید که در ورزش های بیس بال و بسکتبال و غیره … قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح کلاه ورزشی نقابدار با رنگهای مختلف میباشد.در این وکتور تمام جزئیات مانند دوخت روی نقاب و خود کلاه رعایت شده و زاویه نور پردازی و سایه ایجاد شده جلوه خوبی به طرح داده.در وکتور کلاه ورزشی تمام کلاه ها ساده و بدون نقش و نگار و یا ایجاد برند بر روی کلاه ها می باشد که همین امر باعث شده تا شما به راحتی بتوانید برند و طرح مورد نظر خور را بر روی کلاه ها طراحی کرده و در طرح و عکس های خود استفاده کنید.کلاه های ورزشی در چهار رنگ میباشد که البته با توجه به نیاز و سلیقه خود میتوانید رنگ بندی تمام اجزای کلاه را تغییر دهید.

وکتور لایه باز طرح آماده مدلهای مختلف کلاه ورزشی نقابدار برای رشته های ورزشی مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کلاه های نقابدار ورزشی بدون آرم را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده دستکش های قرمز رنگ بوس کنار هم
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 439 بازدید
دانلود وکتور راکت تنیس با تنیسور زن و مرد
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 517 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده توپ های نارنجی رنگ ورزش بسکتبال
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 676 بازدید
وکتور ورزشی بازی زمین فوتبال دیجیتالی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی بازی زمین فوتبال دیجیتالی که از طرح وکتور میتوان در انواع طرح های تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 15 بازدید
وکتور تنیسور با تنیس پس زمینه آبی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 557 بازدید