دانلود وکتور کشتی بادبانی چوبی

دانلود وکتور کشتی بادبانی چوبی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کشتی بادبانی چوبی برروی امواج خروشان دریا با بادبان های برافراشته و دکل های چوبی بلند در دماغه کشتی

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کشتی بادبانی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز کشتی چوبی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به دریانوردی ویا مسافرت های تفریحی قابل استفاده است.

این وکتور شامل طرح کشتی چوبی بر روی آب های خروشان دریا با بادبان های برافراشته میباشد.در این طرح از بادبان های بسیار بر روی کشتی استفاده شده که تمامشان دارای رنگی روشن بوده و به همراه پرچم سفیدی که در بالای بلند ترین دکل کشتی نسب شده و آسمان آبی و صااف و بدون ابری که لحاظ گردیده حسی توامان از آرامش و امنیت را به بیننده القا میکند.در این طرح از آب دریا گرفته تا بدنه کشتی و تیرک ها و تنابها از جزئیات و کیفیت بالایی برخوردار هستند و میتوانند جلوه زیبایی به طراحی شما ببخشند.

وکتور لایه باز طرح آماده کشتی بادبانی بر روی امواج دریا کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کشتی بادبانی چوبی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور آماده لودر بزرگ زرد رنگ. دالنود وکتور لایه باز لودر زرد رنگ بزرگ که بیل خود را بالا برده است
: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 302 بازدید
وکتور ماشین اسپورت چراغ های گرد جلو ماشین . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین اسپورت به رنگ سبز با رینگ های اسپورت و چراغ علی گرد جلو ماشین .
: ۰۷ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 19 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ماشین قرمز متالیک در نمایشگاه
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 440 بازدید
وکتور ماشین سنگین خاک بردار زرد رنگ مخصوص راه سازی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین سنگین خاک برداری به رنگ زرد مخصوص راه سازی با چرخ های زنجیری .
: ۰۸ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 18 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین لوکس چهار در به رنگ سیاه
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 534 بازدید