دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده .آموزش فتوشاپ کورل . طراحی چاپ پارچه و تریکو

سایت طراح عکس بطور حرفه ای در زمینه عکس های با کیفیت فول HD و طرح های وکتور لایه باز آموزش برنامه های گرافیکی فتوشاپ و کورل و طراحی چاپ پارچه و تریو فعالیت میکند

دانلود وکتور کارت ویزیت سرمه ای

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت های سرمه ای رنگ

دانلود وکتور آماده با لایه های باز از کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی.طرح کارت ویزیت های آماده برای مشاغل.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از تعدادی کارت ویزیت بصورت عمودی و افقی با پس زمینه سرمه ای قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه ای باز چندین کارت ویزیت را مشاهده میکنید که در حالت های افقی و عمودی با پس زمینه سرمه ای تیره طراحی شده اند.

وکتور فوق شامل هفت مدل مختلف از کارت ویزیت میباشد که سه عدد آنها افقی چهار عدد عمودی هستند. طرح های روی کارت ویزیت ها متفاوت هستند و در همگی آنها بخشی برای قرار دادن نوشته مورد نظر شما در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که کارت ویزیت ها چون همگی لایه باز میباشند به راحتی میتوانید هر تغییری در آنها متناسب با سلیقه خود انجام دهید.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت رنگی دخترانه
: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 859 بازدید
وکتور ست اداری درخت سبز برای سربرگ و کارت ویزیت . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ست اداری به رنگ سبز و با طرح درخ برای سربرگ و کارت ویزیت و پاکت نامه .
: ۲۹ دی ۱۳۹۷
: وکتور
: 119 بازدید
وکتور کارت پستال به رنگ قهوه ای گلدار . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور کارت پستال به رنگ قهوه ای گلدار به صورت دور طرحدار و برخی از انها بصورت گوشه دارای طرح هستند .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 210 بازدید
وکتور کارت ویزیت طرح مثلثی با طراحی برای پشت و روی کارت . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت ویزیت با طرح مثلث های رنگی و زمینه سفید
: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷
: وکتور
: 138 بازدید
وکتور اتیکت سیاه با طرح رنگی شاد با طرح گل و بوته . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت اتیکت اجناس با بک گراند سیاه و طرح رنگی شاد گل و بوته .
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
: وکتور
: 258 بازدید