دانلود وکتور چهار کارت ویزیت افقی رنگی

دانلود وکتور لایه باز چهار کارت ویزیت افقی رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهار کارت ویزیت افقی رنگی با طرح ساده در چهار رنگ بندی مختلف. وکتور کارت ویزیت مستطیلی ساده و رنگی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از چهار کارت ویزیت ساده و رنگی با طراحی یک شکل و در چهار رنگ بندی مختلف قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز چهار کارت ویزیت مستطیلی افقی را با یک طراحی ساده ولی در چهار رنگ بندی مختلف مشاهده میکنید.

وکتور فوق شامل چهار عدد کارت ویزیت میباشد که طراحی نسبتا ساده ای دارند و طراحی آنها یکی میباشد و فقط در رنگ بندی متفاوت میباشند. زیبایی این کارت ویزیت ها در سایه روشن رنگ پس زمینه آنها میباشد و طرح محوی که در آن قرار داده شده است. در پایین کارت ویزیت یک نوار سفید رنگ برای قرار دادن آدرس و شماره تلفن طراحی شده است و شما میتوانید در بالای کارت ویزیت آرم و لوگو کار و یا شرکت خود را قرار دهید. وکتور این کارت ویزیت ها در چهار رنگ بندی آبی، نارنجی، قرمز و سبز طراحی شده و به خاطر سایه روشن رنگیی که دارند با وجود سادگی از زیبایی قابل قبولی برخوردار میباشند. البته به خاطر لایه باز بودن این کارت ویزیت ها شما میتوانید به آسانی آنها را به هر رنگی که خودتان تمایل دارید تغییر دهید.

وکتور لایه باز چهار کارت ویزیت افقی رنگی با طرح ساده در چهار رنگ بندی مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز چهار کارت ویزیت ساده و رنگی با طراحی یک شکل و در چهار رنگ بندی مختلف را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
برچسب تخفیف و فروش ویژه
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 617 بازدید
وکتور ست اداری شرکتی سبز رنگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده ست اداری شرکتی کامل سامل سربرگ کارت ویزیت پاکت نامه جلدی سی دی
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 330 بازدید
وکتور بک گراند کارت ویزیت چهار طرح مختلف آبی قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند و پس زمینه کارت ویزیت در چهار طرح مختلف به رنگ آبی و قرمز.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 437 بازدید
وکتور طرح نماد هویت سازمانی و سربرگ . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور طرح نماد هویت سازمانی و سربرگ مورد استفاده در شرکت های بازرگانی به عنوان سربرگ سازمانی.
: ۲۰ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 37 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و اماده نعدادی زیاد لیبل و اتیکت قرمز رنگ با طرح های مختلف
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 683 بازدید