دانلود وکتور ورزشکار و توپ و حلقه بسکتبال

دانلود وکتور لایه باز ورزشکار بسکتبال با ژست های مختلف

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بسکتبالیست با ژست های مختلف پریدن به همراه توپ بسکتبال و دار حلقه از زوایای مختلف

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی ژست های مختلف بسکتبالیست از زوایای مختلف به صورت سیاه و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز بسکتبالیست به همراه توپ و دارحلقه را مشاهده میکنید که در بازی های بسکتبال در لیگ mba استفاده شده است.

وکتور شامل ۱۷ حالت مختلف پریدن بسکتبالیست به سمت دارحلقه به صورت سیاه سفید همراه با توپ نارنجی بسکتبال میباشد.به علاوه چهار زاویه مختلف از دارحلقه به همراه تور و یک تصویر بزرگ و کامل از توپ بسکتبال با رنگ نارنجی و خط های مشکی.شما میتوانید عکس و یا طرح خود را به راحتی با انتخاب یک یا چند قسمت از این وکتور لایه باز اماده و طراحی کنید و نسبت به موضوع خود از بخش های مختلف این وکتور بهره ببرید.وکتور لایه باز طرح ورزشکار بسکتبال برای عکس و طرح هایی با موضوع بسکتبال و ورزش های گروهی بسیار کارآمد میباشد.

وکتور لایه باز طرح آماده مدلهای مختلف پریدن ورزشکار بسکتبال به مراه توپ و دار حلقه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بسکتبالیست با توپ و تور را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تنیسور با تنیس پس زمینه آبی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 566 بازدید
وکتور ورزشی توپ تنیس میدانی ورزشکار . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی توپ تنیس میدانی ورزشکار که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 43 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وسایل و تجهیزات ورزش اسکیت برد
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 461 بازدید
دانلود وکتور موج سوار در کنار ساحل دریا
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 531 بازدید
وکتور ورزشی بازیکنان بستکبال با توپ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی بازیکنان بستکبال با توپ که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 24 بازدید