دانلود وکتور والپیپر کادر مستطیلی طرح رنگی

دانلود وکتور لایه باز والپیپر کادر مستطیلی با طرح های رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر کادر مستطیلی سفید با طرح های رنگی اطراف آن. وکتور والپیپر قاب مستطیلی سفید و طرح های رنگی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک والپیپر کادر مستطیلی سفید رنگ با طرح های رنگی اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح اماده و لایه باز یک کادر و قاب مستطیلی سفید رنگ را مشاهده میکنید که اطراف آن طرح های رنگی به چشم میخورد.

وکتور فوق از یک والپیپر میباشد که در در وسط آن یه قاب و کادر مستطیلی سفید رنگ با حاشیه نازک به رنگ سبز خیلی کم رنگ دیده میشود. در اطراف و بیرون این کادر مستطیلی سفید طرح هایی با رنگ های مختلف شاد و روشن قرار دارند. این طرح های رنگی دور مستطیل پیچ خوده اند و رنگ های گوناگون در هم پیچ خورده اند. این وکتور زیبا کاملا لایه باز میباشد که شما میتوانید به آسانی آن را به طراحی خود منتقل کنید و هر چقدر آن را بزرگ نمایی کنید افتی در کیفیت آن ایجاد نمیشود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر کادر مستطیلی سفید با طرح های رنگی اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر کادر مستطیلی سفید رنگ با طرح های رنگی اطراف آن با رنگ های شاد را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر طرح گرافیکی قالب طلایی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر طرح گرافیکی قالب طلایی به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۲۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 26 بازدید
وکتور والپیپر مشت دست راست انسان. دالنود وکتور لایه باز و آماده والپیپر مشت دست انسان با سیم خاردار اطراف آن
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 369 بازدید
وکتور با مفهوم تجارت آبی رنگ انتزاعی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور با مفهوم تجارت آبی رنگ انتزاعی به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 52 بازدید
وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۲۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 22 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر شمع روشن در حال نور افشانی روی پس زمینه قهوه ای تیره
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 884 بازدید