دانلود وکتور والپیپر هدفون بزرگ موزیک

دانلود وکتور لایه باز والپیپر هدفون بزرگ موزیک

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر هدفون بزرگ برای موزیک با پس زمینه نارنجی. وکتور والپیپر هدفون بزرگ سیاه و نقره ای رنگ سیمی و طرح ساقه و برگ اطراف آن.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر یک هدفون بزرگ موزیک با پس زمینه نارنجی رنگ قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک هدفون بزرگ سیمی به رنگ سیاه و نقره ای را با طرح ساقه و برگ اطراف آن مشاهده میکنید.

وکتور فول والپیپر با طرح یک هدفون گوشی بزرگ و حرفه ای میباشد که با سیم به دستگاه پخش متصل میشود. این دفون گوشی های بزرگی دارد که درون آن سیاه رنگ و رویه فلزی آن نقره ای است. پس زمینه این والپیپر به رنگ نارنجی با ترام های زرد میباشد. گوشی هدفون در این والپیپر به حالت معلق بدون اینکه به جایی متصل و یا روی چیزی باشد دیده میشود. در اطراف گوشی هدفون طرح هایی از ساقه و برگ و چند نت موسیقی قرارداده شده است. وکتور والپیپر هدفون بزرگ چون لایه باز است به راحتی به هر طرحی اضامه میشود و هر چقدر آن را بزرگ کنید افتی در کیفیت آن به وجود نمی آید.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر هدفون بزرگ برای موزیک با پس زمینه نارنجی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر یک هدفون بزرگ موزیک با پس زمینه نارنجی رنگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۲۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 20 بازدید
دانلود وکتور لایه باز طرح های رنگی با شاخه و برگ
: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 513 بازدید
وکتور والپیپر گل پروانه دایره های رنگی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر گل و پروانه و دایره های رنگی بزرگ و کوچک با رنگ های شاد
: ۲۴ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 364 بازدید
وکتور والپیپر پرده تئاتر سرمه ای رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر پرده تئاتر سرمه ای رنگ به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 70 بازدید
وکتور والپیپر طراحی گل بر روی بنر . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر طراحی گل بر روی بنر به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۲۵ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 21 بازدید