دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم برای بک گراند طرح های گرافیکی.والپیپر بک گراند عاشقانه سرخ رنگ با خط های سفید پر پیچ و خم

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر عاشقانه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز والپیپر موجدار سرخ رنگ را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال و طراحی هتی عاشقانه قابل استفاده است.

وکتور شامل والپیپر موج دار قرمز رنگ است که با چندین خط منحنی سفید به سه بخش تقسیم شده.دو بخش کناری به رنگ قرمز با طیف های رنگی اسن و بخش مرکزی که رنگی روشن تر دارد میتواند محلی مناسب برای نوشته های عاشقانه و یا ایده های کارت پستالی باشد.مطمئنا دو موردی که این وکتور را در رده بنده عاشقانه قرار داده است رنگ قرمز زیبا و خط های سفید با منحنی ملایم می باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر قرمز موج دار کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر موج دار قرمز و کرم را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
طرح وکتور برج های بلند و آبی رنگ . دانلود طرح لایه باز و آماده وکتور برج های بلند و آبی رنگ که از پایین به بالا به نمایش در آمده است و در آسمان آن میتوان یک هواپیما را دید .
: ۰۵ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 47 بازدید
وکتور طرح جمجمه با چشمان بزرگ سیاه با حالتی خشمگین. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک جمجمه انسان با چشمان بزرگ و سیاه که حالتی خشمگین و عصبانی دارد.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 336 بازدید
وکتور کارت تبریک تولد خرسی با متن . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور کارت تبریک تولد خرسی با متن Happy Birthday بر روی آن به رنگ سبز.
: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 33 بازدید
وکتور ساعت دیواری میز گلدان صندلی راحتی قرمز رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساعت دیواری گرد ، گلدان ، میز و صندلی راختی قرمز رنگ .
: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 86 بازدید
وکتور طرح برش جعبه مکعب مربع شکل از جنس مقوا نازک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده الگوی برش جعبه مکعب مربع از جنس مقوای نازک کرم رنگ .
: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 93 بازدید