دانلود وکتور ماشین مسابقه ای فرمول یک

دانلود وکتور ماشین مسابقه ای فرمول یک

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده  ماشین مسابقه ای فرمول یک.اتومبیل مخصوص ریس و مسابقات حرفه ای با لاستیک های پهن

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین مسابقه ای را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز اتومبیل فرمول یک را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش اتومبیل رانی قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرحیک ماشین مسابقات فرمول یک با رنگبندی و نقش و نگار مخصوص اینگونه مسابقات می باشد.در این طرح از لاستیک های پهن goodsyear استفاده شده.تمام بدنه ماشین با آرم ها و برند های معروف به رنگ قرمز پرشده و جلوه واقعی تری به طرح بخشیده است.میتوان گفت که این یک طرح همه چیز تمام در زمینه ماشین مسابقات فرمول یک با رعایت تمام ریز جزئیات است. شما میتوانید از این وکتور در طرهحی های خود که مربوط به مسابقات فرمول یک اتومبیلرانی است استفاده کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده اتومبیل فرمول یک کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین مسابقه ای فرمول یک را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ماشین قدیمی کوچک با سقف کروک. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین قدیمی کوچک با سقف کروک در چهار رنگ بندی مختلف
: ۰۲ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 288 بازدید
دانلود وکتور ماشین جیپ جنگی سبز لجنی. دانلود وکتور لایه باز ماشین جیپ بدون سقف و به رنگ سبز لجنی
: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 364 بازدید
دانلود وکتور کامیون قدیمی باربری دماغ دار
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 538 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح اتومبیل قدیمی سیاه با رینگ اسپورت
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 674 بازدید
وکتور خودرو نقره ای اسپرت جگوار . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور خودرو نقره ای اسپرت جگوار با لاستیک و رینگ و چراغ جلو و آینه بغل و صندلی های با طرح روشن .
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 52 بازدید