دانلود وکتور ماشین استیشن کاروان مسافرتی

دانلود وکتور ماشین استیشن کاروان مسافرتی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین استیشن کاروان مسافرتی سفید رنگ.اتومبیل ون شش چرخ مناسب مسافرت و گردشگری

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده اتومبیل ون مسافرتی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز کاروان مسافرتی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به گردشگری و اتومبیل قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل یک ماشین ون مسافرتی سفید رنگ شش چرخ میباشد.در این طرح تمام اصول طراحی یک کاروان مسافرتی بین شهری مانند سقف ارتقاء یافته , شش چرخ بودن ماشین , مسدود کردن پنجره های عقب , در کشویی کنار ماشین و درب عقب ماشین رعایت شده.هملانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ماشین از ۴ جهت و نما به نمایش درآمده که این کمک بزرگی در انواع مختلف طراحی است . حتی از این طرح میتوان به عنوان ماشین خبرنگاری هم استفاده کرد.

وکتور لایه باز طرح آماده ماشین ون خبرنگاری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین استیشن کاروان مسافرتی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ماشین فول اسپورت قرمز مشکی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین فول اسپورت به رنگ قرمز و مشکی با فلاپ و بال عقب
: ۰۲ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 319 بازدید
دانلود وکتور قلتک بزرگ آسفات راه سازی. دالنود وکتور لایه باز قلتک آسفالت راه سازی به رنگ زرد و آبی
: ۱۷ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 290 بازدید
وکتور قطار شهری به نام مترو بزرگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور قطار شهری به نام مترو بزرگ با تصویر خاص و زیبا که نمایی نزدیک دارد .
: ۱۳ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 52 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ماشین کاروان به رنگ سفید و کرم
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 412 بازدید
وکتور کامیون کمپرسوری زرد رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین سنگین کامیون کمپرسی زرد رنگ مخصوص حمل خاک و شن و ماسه .
: ۰۷ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 15 بازدید