دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده .آموزش فتوشاپ کورل . طراحی چاپ پارچه و تریکو

سایت طراح عکس بطور حرفه ای در زمینه عکس های با کیفیت فول HD و طرح های وکتور لایه باز آموزش برنامه های گرافیکی فتوشاپ و کورل و طراحی چاپ پارچه و تریو فعالیت میکند

دانلود وکتور لیبل گل پروانه

دانلود وکتور لایه باز لیبل گل و بوته و پروانه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل مستطیلی عمودی با طرح گل و بوته و پروانه.وکتور لیبل با طرح گل و پروانه مخصوص پوشاک.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک لیبل مستطیلی عمودی با طرح و نقوش گل و بوته و پروانه قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک لیبل مستطیلی عمودی را مشاهده میکنید که روی آن نقوش گل و بوته و پروانه های رنگی به چشم میخورد.

وکتور لیبل مستطیلی بصورت عمودی میباشد و وسط این لیبل یک دایره سفید رنگ قرار دارد که دور تا دور آن را نقوش گل و بوته به رنگ آبی کم رنگ و زرد فرار گرفته است. در لا به لای گل و بوته ها دو پروانه به رنگ سرخ آبی به چشم میخورند. پس زمینه وکتور لیبل مستطیلی یک دست سیاه میباشد که تضاد آن را رنگ های روشن و درخشان گل و بوته و پروانه باعث زیبایی این طرح و لیبل گردیده است. وکتور لیبل فوق بسیار مناسب برای استفاده در پوشاک و البسه، مخصوص پوشاک خانمها میباشد. توجه داشته باشید که با توجه به لایه باز بودن این لیبل میتوانید بسته به سلیقه خود و یا نوع پوشاکی که میخواهید برای آن استفاده کنید میتوانید به راحتی رنگ بندی آن را تغییر دهید.

وکتور لایه باز طرح آماده لیبل مستطیلی عمودی با طرح گل و بوته و پروانه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک لیبل مستطیلی عمودی با طرح و نقوش گل و بوته و پروانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور کارت ویزیت های رنگی به تعداد زیاد عمودی و افقی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی کارت ویزیت بصورت عمودی و افقی با رنگبندی های شاد .
: ۲۹ دی ۱۳۹۷
: وکتور
: 118 بازدید
دانلود وکتور آویزی مشخصات اجناس . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده اتیکت آویزی مشخصات اجناس برای فروش. وکتور اتیکت آویزی برای معرفی مشخصات اجناس فروشی با طرح های رنگی و کمی شاخه و برگ.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 653 بازدید
وکتور ست اداری طرح کره زمین سبز رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ست اداری کارت ویزیت و پاکت نامه و سربرگ با طرح کره زمین سبز رنگ .
: ۱۲ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 229 بازدید
وکتور طرح لیبل رنگی تخفیف اجناس بصورت درصد بندی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل رنگی برای نمایش درصد تخفیف اجناس و تبلیغ فروش .
: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
: وکتور
: 350 بازدید
وکتور کارت ویزیت برای مشاغل مختلف. دانلود وکتور لایه باز و آماده تعدادی کارت ویزیت رنگی برای مشاغل مختلف
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 399 بازدید