دانلود وکتور لیبل رنگی تخفیف کالا

دانلود وکتور لایه باز لیبل های رنگی تخفیف کالا

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل های رنگی برای تخفیف کالا و اجناس با درصد تخفیف. لیبل فروش و تخفیف اجناس با طرح گل و بوته.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و آماده از چندین لیبل رنگی با طرح گل و بوته برای فروش و تخفیف اجناس و کالا قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز هفت لیبل رنگی با حاشیه های گل و بوته را برای فروش و تخفیف اجناس و کالا ها مشاهده میکنید.

در وکتور فوق لیبل هایی با طرح های مختلف برای فروش اجناس و معرفی آنها و نمایش میزان درصد تخفیف اجناس وجود دارد. این لیبل های زیبا که همگی رنگی میباشند در حاشیه و اطراف آنها طرح هایی از گل و بوته دیده میشود. همگی لیبل ها لایه باز هستند که میتوانید به سلیقه خود رنگ بندی آنها را عوض کنید و یا متن نوشته روی آنها را تغییر دهید.

وکتور لایه باز لیبل های رنگی برای تخفیف کالا و اجناس با درصد تخفیف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور کره زمین ساختمان فلش های قرمز رنگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده کره زمین و ساختمان های بلند و فلش های قرمز رنگ به سمت بیرون
: ۱۳ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 288 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل کیف پاکتی مخصوص خرید
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 761 بازدید
وکتور کارت ویزیت های رنگی طراحی عمودی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی کارت ویزیت با طراحی رنگی و کادر بندی عمودی در کنار هم .
: ۱۲ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 20 بازدید
وکتور طرح روی جلد سبز رنگ مینیاتوری . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور طرح روی جلد سبز رنگ مینیاتوری که قابل ایتفاده بر روی جلد کتاب ها ، دیواره ی لیوان ، روی سی دی برای نمایشگاه ها و همایشها و تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد .
: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 37 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح بک گراند و عدد کارت ویزیت سبز و سیاه
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 834 بازدید