دانلود وکتور سایه روشن ترام

دانلود وکتور لایه باز تک رنگ سایه روشن ترام

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ سایه روشن ترام به اشکال مختلف.

در این پست برای شما وکتور آماده و طرح لایه باز تک رنگ از سایه روشن ترام قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده تک رنگ لکه هایی با سایه روشن که توسط ترام های کوچک و بزرگ ایجاد شده اند را مشاهده میکنید. این وکتور سایه روشن ها که تک رنگ و سیاه و سفید است از نقطه های بزرگ و کوچکی تشکیل شده که با در کنار هم قرار گرفتن، انواع مختلفی از سایه روشن را ایجاد کرده اند. این وکتور ها لایه باز و از هم جدا بوده و متناسب با طراحی خود میتوانید رنگ سایه روشن ها را عوض کنید.

وکتور لایه باز تک رنگ لکه های سایه روشن با ترام ها و نقطه های بزرگ و کوچک کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور سیاه سفید دزد دریایی با کلاه سه گوش قدیمی . دانلود وکتور لایه باز و طرح اماده سیاه و سفید دزد دریایی با کلاه قدیمی سه گوش و دست چنگکی .
: ۲۶ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 1 بازدید
وکتور تک رنگ سیاه سفید خطوط با حروف پیچیده در هم . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ سیاه سفید خطوط و حروف انگلیسی پیچیده در هم .
: ۰۹ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 32 بازدید
وکتور تک رنگ درختان سیاه شاخه های خشک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده درختان بزرگ سیاه با شاخه های انبوه و طرح شاخه های خشک شده .
: ۰۹ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 33 بازدید
وکتور تک رنگ حشرات مورچه و سوسک
: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 813 بازدید
وکتور پرچم دزدان دریایی به صورت سه گوش و پاره شده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده سیاه و سفید پرچم دزدان دریایی بصورت سه گوش و با لبه های پاره شده .
: ۲۶ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 1 بازدید