دانلود وکتور زن و مرد با بکگراند سینما

زن و مرد با بکگراند سینما-والپیپر سینمایی

دانلود وکتور زن و مرد با بکگراند سینما.تصویر سایه روشن زن و مرد بازیگر بر روی بکگراندی سینمایی از نگاتیوهای فیلم با زمینه آبی رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بازیگر سینما را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زن و مرد بازیگر را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به سینما و فیلم و سریال قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح سینمایی از ساییه روشن زن و مردی بر روی نگاتیو های فیلم است.این طرح با پس زمینه آبی و حالتی آرتیستی مسلما در بسیاری از طراحی های گرافیکی مربوط به سینما و فیلم و سریال قابل استفاده است.طرح شامل سایه روشن از زنی با موهای فرفری و شلواری پاچه گشاد در کنار مردی موقر و دست بسینه با ژستی آرتیستی و بازیگر گونه است که بر روی حلفه ای از نگاتیو فیلم ایستاده اند.در نمایی جلوتر باز هم طرحی سیاه سفید از یک زن با فیگر بازیگری و موهایی فرفری که بسته شده قرار دارد.

وکتور لايه باز طرح آماده طرح گرافیکی بازیگران سینما کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز زن و مرد با بکگراند سینما را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده صورت زن با عینک آفتابی و موهای مشکی
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 541 بازدید
وکتور دختر جوان با نهال سبز در دستش و دامن آبی رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر جوان در حالی که ایستاده است و یک نهال سبز را در دستانش گرفته و دامن آبی به تن دارد .
: ۰۲ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 56 بازدید
دانلود وکتور کارتونی بچه در حالات مختلف . دانلود وکتور لایه باز و آماده بچه بصورت کارتونی در حال انجام کاری مختلف. وکتور کارتونی و بامزه بچه با مو های آبی رنگ با لباس های مختلف در حال انجام کاری گوناگون.
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 529 بازدید
دانلود وکتور لایه باز سیاه و سفید فیلمبردار و عکاس
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 827 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر در حالت ایستاده با لباس های رنگی
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 486 بازدید