دانلود وکتور زن با پیرهن و شلوار

زن با پیرهن و شلوار

دانلود وکتور زن با پیرهن و شلوار و دستانی در جیب .زن چشم آبی با پیرهن دکمه ای و شال بر روی موهای قهوه ای شلوار جین اسپرت با کمربند زرد رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز زن ایستاده با شلوار و پیرهن را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زن چشم آبی با شلوار جین را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به مانکن و زن و طرح لباس قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده زن چشم آبی با پیرهن دکمه ای کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز زن با پیرهن و شلوار را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تمام رخ دختر جوان گل های سفید با پس زمینه آبی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده صورت تمام رخ دختر جوان با حوله سفید و گل های سفید بزرگ و کوچک با پس زمینه آبی رنگ .
: ۲۸ تیر ۱۳۹۷
: وکتور
: 92 بازدید
دانلود وکتور جمجه انسان با هدفون . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده اسکلت و جمجمه با یک هدفون بزرگ روی گوش هایش. وکتور ترسناک یک جمجمه انسان که وسطش سوراخ شده و یک هدفون بزرگ روی گوش هایش میباشد.
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 535 بازدید
دانلود وکتور لایهباز صورت تمام رخ زن با موی گل
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 765 بازدید
دانلود وکتور لایه باز صورت نوزاد
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 725 بازدید
وکتور دختر و پسر عاشق بانمادی از قلب . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور دختر و پسر عاشق بانمادی از قلب مناسب طرح های وکتور با گرافیک بالا و حرفه ای .
: ۱۵ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 20 بازدید