دانلود وکتور دوچرخه سوار با زمینه فانتزی

دانلود وکتور دوچرخه سوار با زمینه فانتزی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دوچرخه سوار در حال رکاب زدن با زمینه فانتزی و بک گراند سبز رنگ

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده دوچرخه سوار در حال رکاب زدن را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز دوچرخه سوار با دوچرخه را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش دوچرخه سواری و همچنین تورهای تفریحی قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرح سایه ای دوچرخه سوار با دوچرخه بر روی بک گراند فانتزی سبز رنگ با ترکیبی از اجزای در هم تنیده و لکه های پاشیده شده رنگ میباشد.در این طرح از دوچرخه کورسی استفاده شده و با توجه به حالت متعادل دوچرخه سوار بیشتر از اینکه حس مسابقه به بیننده دست دهد فضایی آرامش بخش و چیزی مثل رهایی و گذشتن از خط پایان مسابقه را تداعی میکند.

وکتور لایه باز طرح آماده دوچرخه سوار با کلاه ایمنی و دوچرخه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز دوچرخه سوار با زمینه فانتزی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور کلاه ورزشی نقابدار سه خط
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 547 بازدید
وکتور ورزشی توپ و راکت بازی و سرگرمی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی توپ و راکت بازی و سرگرمی که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 29 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تجهیزات و وسایل ورزش متور سواری مانند موتور سیکلت
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 480 بازدید
وکتور ورزشی بازیکنان ورزشی و ابزار .دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی بازیکنان ورزشی و ابزار که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 35 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده توپ والیبال یک دست سفید رنگ
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 741 بازدید