دانلود وکتور حاشیه برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز طرح حاشیه گل و بوته برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت.وکتور گل و بوته رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز حشیه های گل و بوته های رنگی را مشاهده میکنید که برای پس زمینه کارت ویزیت به کار رفته اند.

در این وکتور شما تعدادی کارت ویزیت را میبینید که به برایپس زمینه آنها از کادر و حاشیه نقوش گل و بوته های رنگی استفاده شده است. جمعا ۸ مدل مختلف طراحی در این وکتور وجود دارد که همگی رنگی و لایه باز هستند. رنگ بندی این کادر ها روشن و شاد هستند و رنگ بندی بالایی دارند.البته به خاطر لایه باز بودن طرح های این وکتور شما به راحتی میتوانید مطابق با سلیقه خود رنگ بندی تمام اجزا آن را تغییر دهید و در طراحی خود استفاده کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز لیبل های رنگی تخفیف کالا
: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 734 بازدید
کارت ویزیت با پس زمینه رنگی
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 660 بازدید
دانلود وکتور لایه باز چهار کارت ویزیت افقی رنگی
: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 628 بازدید
وکتور کسب و کار عدد NO ONE آبی رنگ . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور کسب و کار عدد NO ONE آبی رنگ مورد استفاده در تبلیغات فروش ویژه و تخفیفاتی که مراکز تجاری دارند قرار میگیرد .
: ۱۸ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 58 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل مختلف کارت ویزیت در حالت عمودی و افقی
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 436 بازدید