دانلود وکتور توپ چهل تیکه فوتبال

دانلود وکتور توپ چهل تیکه فوتبال

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده توپ چهل تیکه سیاه و سفید با طرح پرچم سوئیس به رنگ قرمز-توپ فوتبال سیاه و سفید و قرمز

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده توپ چهل تیکه برای ورزش فوتبال را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز توپ مخصوص ورزش فوتبال را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش پرطرفدار فوتبال قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح از توپ فوتبال به اصطلاح ۴۰ تیکه میباشد.این وکتور همان طرح معروف توپ چهل تیکه سیاه و سفید است با این تفاوت که در برخی از تیکه های آن به جای رنگ سیاه از پرچم کشورها استفاده شده و جلوه زیبایی به توپ داده.رنگ های سایه روشن ورعایت نکات ریز در این طرح در حد بالایی بوده و ظاهری حرفه ای به آن بخشیده.از این وکتور میتوانید در طراحی های مربوط به ورزش محبوب و پرطرفدار فوتبال استفاده کنید با توجه به حالت توپ که چهل تیکه و سیاه و سفید میباشد و از پرچم کشورها در آن استفاده شده میتوانید حالتی نوستالوژیک و عین حال نو آورانه ایجاد نمایید.

وکتور لایه باز طرح آماده توپ سیاه و سفید چهل تیکه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز توپ چهل تیکه فوتبال را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وسایل و تجهیزات ورزش اسکیت برد
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 459 بازدید
دانلود وکتور لایه باز ورزشکار بسکتبال با ژست های مختلف
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 610 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چندین طرح مخصوص برای ورزش بوکس و دستکش بوکس
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 772 بازدید
دانلود وکتور توپ و زمین های ورزشی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 545 بازدید
وکتور انواع توپ ورزشی و ابزار فیتنس. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور انواع توپ ورزشی و ابزار فیتنس که از طرح وکتور میتوان در انواع طرح های تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 13 بازدید