دانلود وکتور توپ و زمین های ورزشی

دانلود وکتور توپ و زمین های ورزشی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده توپ و زمین ورزشی فوتبال-بسکتبال-هاکی-راگبی-والیبال-تنیس-فوتبال آمریکایی-کلاه وتوپ بیس بال-عینک شنا

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده توپ و زمین های مختلف ورزشی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز زمین ورزشی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به زمین باشگاه های ورزشی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۹ طرح مختلف که ۷ طرح زمین ورزشی به همراه توپ های مخصوص به هر کدام به عنوان نماد آن ورزش می باشد.دو طرح دیگر مربوط به توپ و کلاه ایمنی ورزش راگبی و عینک مسابقات شنا است.

کلیه طرح های این وکتور کارآمد به شرح زیر می باشد

۱ – توپ و زمین چمن فوتبال به رنگ سبز

۲ – توپ و زمین ورزشی بسکتبال به رنک نارنجی

۳ – توپ و زمین هاکی روی یخ به رنگ سفید

۴ – توپ و زمین والیبال به همراه تور وسط

۵- توپ و زمین چمن فوتبال آمریکایی

۶ – توپ و زمینتنیس روی چمن به رنگ سبز

۷ – توپ و زمین فوتبال آمریکایی با شکلی متفاوت

۸ – کلاه و توپ راگبی

۹ – عینک شنا

وکتور لایه باز طرح آماده زمین های ورزشی به همراه نماد توپ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز توپ و زمین های ورزشی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ورزشی ابزار و لوازم بوکس قرمز رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی ابزار و لوازم بوکس قرمز رنگ که از طرح وکتور میتوان در انواع طرح های تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 14 بازدید
وکتور علامت مسابقات دو میدانی حرفه ای . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور علامت مسابقات دو میدانی حرفه ای که از طرح وکتور میتوان در انواع طرح های تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 17 بازدید
وکتور ورزشی مسابقات دو میدانی و تایم . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی مسابقات دو میدانی و تایم که از طرح وکتور میتوان در انواع طرح های تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ آذر ۱۳۹۷
: وکتور
: 15 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دوچرخه سواری روی قله کوه به رنگ سیاه
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 417 بازدید
دانلود وکتور کلاه ورزشی نقابدار سه خط
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 550 بازدید