دانلود وکتور بک گراند کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز بک گراند کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند ساده برای کارت ویزیت در چهار رنگ بندی مختلف.وکتور بک گراند کارت ویزت به رنگ های نارنجی، طوسی، آبی و سبز.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از بک گراند رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز از بک گراند ساده رنگی برای استفاده در پس زمینه کارت ویزیت بصورت افقی را مشاهده میکنید.

این وکتور شامل چهار عدد کارت ویزیت میباشد که همگی یک طرح واحد دارند و فقط در رنگ بندی متفاوت هستند. این طرح ها شامل بک گراند های ساده رنگی با سایه روشن میباشند که میتوانید بر روی آنها طرح های مورد نظر خود را نیز اضافه کنید. این وکتور بک گراند کارت ویزیت در چهار رنگ بندی متفاوت آبی، نارنجی، سبز و طوسی میباشد که با سایه روشن اعمال شده اند و سادگی آنها به شما اجازه میدهد تا لوگو و آرم و متن خود را در هر قسمتی که مایل هستید قرار دهید. در ضمت به خاطر لایه باز بود این کارت ویزیت ها شما میتوانید به راحتی رنگ های دیگری را نیز به آنها اضافه کنید و تغییر رنگ دهید.

وکتور لایه باز بک گراند ساده برای کارت ویزیت در چهار رنگ بندی مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بک گراند رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت در چهار رنگ مختلف با سایه روشن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل کیف پاکتی مخصوص خرید
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 761 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کارت ویزیت با زمینه سفید و طرح های رنگی
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 476 بازدید
دانلود وکتور کارت ویزیت طرح معمولی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چندین کارت ویزیت با طراحی معمولی بیشتر با رنگ های آبی و زرد. وکتور هشت طرح مختلف کارت ویزیت که از آنها میتواند برای اغلب کار ها و مشاغل استفاده کرد.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 528 بازدید
وکتور کسب و کار لیبل کدینگ کالا رنگی . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور کسب و کار لیبل کدینگ کالا رنگی مورد استفاده در شرکت های بازرگانی به عنوان کارت ویزیت .
: ۱۸ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 66 بازدید
دانلود وکتور لایه باز لیبل های رنگی تخفیف کالا
: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 735 بازدید