دانلود وکتور بک گراند نوشتاری با کادر گل و بوته

بک گراند نوشتاری با کادر گل و بوته سیاه سفید

دانلود وکتور بک گراند نوشتاری با کادر گل و بوته سیاه سفید.پس زمینه با کادر بندی گل و بوته و قابلیت نوشتن متن به صورت سیاه و سفید و ترام های محو طوسی رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بک گراند سیاه سفید نوشتاری را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه گل و بوته دار با قابلیت نوشتن متن را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به کارت پستال و کارت ویزیت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بک گراند سیاه و سفید با گل و بوته در حاشیه و قابلیت نوشتن متن در وسط طرح , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز *بک گراند نوشتاری با کادر گل و بوته را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند منحنی بنفش گرافیکی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور بک گراند منحنی بنفش گرافیکی که بصورت خطوط منحنی و طرح هندسی قابل استفاده برای تصویر پس زمینه کامپیوتری .
: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 79 بازدید
دانلود وکتور بک گراند دایره سفید خاکستری . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با دایره های بزرگ و کوچک سفید و خاکستری رنگ.
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 2086 بازدید
دانلود وکتور بک گراند سبز سفید برگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند سبز و سفید با ساقه و برگ, وکتور لایه باز بک گراند سفید با ساقه های نازک سبز, وکتور طرح آماده بک گراند شاخه سبز با ساقه های نازک پیچ خورده و برگ روی پس زمینه سفید, وکتور طرح لایه باز بک گراند چند ساقه نازک سبز با برگ های سبز.
: ۰۲ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 999 بازدید
بک گراند دیجیتالی قاره ها
: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 598 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند صفحه های سبز با سایه روشن و خطوط نازک سفید
: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1146 بازدید