دانلود وکتور آیکون رنگی دارت تبلت آچار ذره بین

آیکون رنگی دارت تبلت آچار ذره بین

دانلود وکتور آیکون رنگی صفحه دارت بازی , تبلت و قلم حرارتی , ابزار آچار دوسر تخت و رینگی , ذره بین به همراه چند برگ کاغذ نوشته شده

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون رنگی از ابزار متفاوت را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون آچار و تبلت را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به اسباب بازی و تکنولوژی و تعمیرگاهی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح آیکون رنگی جذاب در زمینه های مختلف میباشد.

اولین وکتور مربوط به موضوع تعمیرگاهی است . شامل دو عدد آچار دو سر که یک طرف آن آچار تخت و سمت دیگر آچار به صورت رینگی است.

دومین وکتور شامل چند برگ کاغذ نوشته شده به همراه ذره بینی که بر روی آنها قرار گرفته.

سومین وکتور آیکون نمایی از یک تخته بازی دارت و یا همان سیبل نشانه گیری است که بر روی آن چندین دارت رنگی با رنگهای جذاب و شاد قرار گرفته

چهارمین آیکون مربوط به یک تبلت با قلم لمسی می باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون سیبل و دارت کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون رنگی دارت تبلت آچار ذره بین را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور چند آیکون رنگی مداد تلفن وای فای کره زمین و موبایل. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی آیکون رنگی و زیبا از تلفن مداد موبایل کره زمین و علامت اتساین.
: ۲۴ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 386 بازدید
وکتور آیکون های منو باتوم بالای سایت در چهار طرح . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های منو و باتوم بالای سایت بصورت مستطیلی و رنگ سیاه و خاکستری .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 20 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های خاکستری رنگ اینترنتی و مخابراتی
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 473 بازدید
وکتور آیکون کره زمین مانیتور موبایل زرد رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های نارنجی رنگ کره زمین ، مانیتور ، موبایل و علامت اتساین .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 32 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های نقاشی تلفن و کتاب و صندوقچه و چتر
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 727 بازدید