دانلود وکتور آیکون اینترنت و ویندوز

وکتور آیکون اینترنت ویندوز

دانلود وکتور آیکون اینترنت , ویندوز , ویندوز , بسته پستی , کتاب و سی دی برای مطالب مربوط به کامپیوتر و خرید اینترنتی

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون مربوط به اینترنت را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون اینترنت اکسپلورر و ویندوز را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کامپیونر و خرید اینترنتی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۶ طرح آیکون مختلف مربوط به اینترنت و کامپیوتر است. مجموعه وکتور آیکون در زمبنه اینترنت و مرورگر و خرید اینترنتی . این مجموعه شامل موارد زیر میباشد.

۱-وکتور آیکون آرم ویندوز

۲-وکتور آیکون کتاب و سی دی

۳-وکتور آیکون لایه باز ساعت به شکل قفل

۴-وکتور آیکون آرم مرورگر اینترنت اکسپلورر به همراه کره زمین

۵-وکتور آیکون کارتن پستی

۶-وکتور آیکون لامپ تنگستنی روشن

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون مرورگر اینترنت و ویندوز کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون اینترنت و ویندوز را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های نقاشی تاس گلدان و کیسه پول و غیره
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 745 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های رنگی نقاشی های کودکانه,وکتور آماده آیکون نقاشی های بچه گانه با موضوعات مختلف
: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 461 بازدید
وکتور آیکون های اینترنتی خاکستری رنگ با موضوعات مختلف. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعداد زیادی آیکون خاکستری رنگ اینترنتی با موضوعات مختلف.
: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 233 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های خاکستری دایره ای شکل علائم تجاری
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 588 بازدید
وکتور آیکون کره زمین مانیتور موبایل زرد رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های نارنجی رنگ کره زمین ، مانیتور ، موبایل و علامت اتساین .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 29 بازدید