عکس پزشکی

عکس معاینه نوزاد کوچک با گوشی پزشکی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD معاینه کردن نوزاد کوچک با گوشی پزشکی که بر روی سینه اش قرار دارد .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 10 بازدید
عکس گوشی پزشکی روی دوش دکتر با لباس سفید . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD گوشی پزشکی به رنگ سیاه روی دوش دکتر با لباس سفید رنگ .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 11 بازدید
عکس گوشی پزشکی روی برگه نوار قلب . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD گوشی پزشکی روی برگه نوار قلب که از نمایی نزدیک گرفته شده است .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 7 بازدید
عکس چشم پزشک در حال تعیین نمره چشم . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD دکتر چشم پزشک در حال تعیین نمره چشم با دستگاه مخصوص .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 9 بازدید
عکس پزشک جراح دیدن عکس های مغز . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD پزشک جراح مغز با لباس و کلاه مخصوص سبز رنگ در حال دیدن عکس های مغز .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 8 بازدید
عکس دکتر با گوشی پزشکی در دست که آبی رنگ است . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD دکتر مرد با لباس سفید که یک گوشی پزشکی به رنگ آبی در دست دارد .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 6 بازدید
عکس داندان پزشک زن با ماسک دهان سبز رنگ دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD دندان پزشک زن با لباس سفید و ماسک دهان به رنگ سبز .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 7 بازدید
عکس پزشک مرد تخته شاسی در دست . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD پزشک دکتر مرد با لباس سفید و گوشی پزشکی و تخته شاسی در دست .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 7 بازدید
عکس قرص های کپسول روکش شیشه ای و رنگی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD قرص های کپسول با روکش شیشه ای و رنگی که داخل آنها مشخص است .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 8 بازدید
عکس پزشک آزمایشگاه با لباس و عینک مخصوص . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD پزشک آزمایشگاه با لباس سفید و عینک مخصوص در حاله برسی نمونه های آزمایشگاهی .
: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
: عکس
: 7 بازدید
عکس سرنگ و گوشی پزشکی و آب مقطر . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس سرنگ و گوشی پزشکی و آب مقطر که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 36 بازدید
عکس اتاق جراحی و پزشکان حرفه ای . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس اتاق جراحی و پزشکان حرفه ای که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 32 بازدید
عکس متخصص آزمایشگاه و محلولهای دارویی . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس متخصص آزمایشگاه و محلولهای دارویی که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 28 بازدید
عکس کپسول های ویتامین رنگی و مقوی . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس کپسول های ویتامین رنگی و مقوی که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 25 بازدید
عکس پزشک با ماسک بهداشتی و پزشکی . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس پزشک با ماسک بهداشتی و پزشکی که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 27 بازدید
عکس معاینه دندان توسط دندانپزشک متخصص . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس معاینه دندان توسط دندانپزشک متخصص که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 29 بازدید
محبوب ترين مطالب
وکتور سیاه سفید طرح تتو عقرب اژدها. دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح های تتو عقرب و اژدها و پروانه بصورت سیاه و سفید
: ۱۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 776 بازدید
وکتور والپیپر قهوه ای طرح اسلیمی برگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر با سایه روشن قهوه ای تیره و طرح های اسلیمی برگ اطراف آن
: ۲۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 748 بازدید
وکتور والپیپر رنگی گل برگ و دایره. دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده گل و برگ های رنگی و دایره های بزرگ و کوچک
: ۲۴ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 583 بازدید
عکس بک گراند دود نورانی بنفش رنگ. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd بک گراند دود های نورانی بنفش رنگ در سیاهی و تاریکی
: ۱۸ آذر ۱۳۹۶
: عکس
: 567 بازدید
وکتور ست اداری سربرگ کارت ویزیت. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ست اداری شامل سربرگ کارت ویزیت پاکت نامه و طرح روی سی دی
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 564 بازدید