دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده .آموزش فتوشاپ کورل . طراحی چاپ پارچه و تریکو

سایت طراح عکس بطور حرفه ای در زمینه عکس های با کیفیت فول HD و طرح های وکتور لایه باز آموزش برنامه های گرافیکی فتوشاپ و کورل و طراحی چاپ پارچه و تریو فعالیت میکند

عکس رایانه

10 عکس تایپ کردن فکوس روی انگشتان دست . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD تایپ کردن از نمای نزدیک که دوربین روی انگشتان دست فکوس کرده .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 36 بازدید
9 عکس گرافیکی هکر کامپیوتری که پشت یک لب تاب نشسته . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD هکر کامپیوتری با صورتی که سیاه شده و پشت یک لب تاب نشسته است .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 43 بازدید
8 عکس دست روی لب تاب از نمای نزدیک و بسته . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD دست یک مرد با کت و شلوار که روی لب تاب قرار دارد .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 48 بازدید
7 تایپ کردن با لب تاب بصورت دو دستی روی کیبورد . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD تایپ کردن دو دستی با صفحه کلید لب تاب از نمایی نزدیک .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 42 بازدید
6 عکس قلاب کارت بانکی که گیر قلاب ماهیگیری افتاده . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD کارت الکترونیکی بانکی که یک قلاب ماهیگیری آن را گرفته است .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 46 بازدید
6 عکس تایپ با کیبورد لب تاب بصورت دو دستی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD تایپ کردن با صفحه کلید لب تاب بصورت دو دستی و با ده انگشت دست .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 52 بازدید
4 عکس کار با کامپیوتر و تایپ کردن با صفحه کلید لب تاب . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD تایپ کردن با صفحه کلید لب تاب و طرح های گرافیکی شیشه ای روی آن .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 40 بازدید
3 عکس هکر دزد کامپیوتری که دستش از صفحه لب تاب بیرون آمده . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD هکری که دستش از مانیتور بیرون آمده و کیف پول شخصی را بر میدارد .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 32 بازدید
2 عکس گرافیکی لب تاب با نمایش نمودار های آماری . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD تایپ با لبتاب و نمایش نمودار های آمادر که از مانیتور بیرون زده .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 32 بازدید
1 عکس مدار الکترونیکی به رنگ سبز و زیر ذره بین . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD مدار الکترونیکی به رنگ سبز که قسمتی از آن زیر ذره بین بزرگ نمایی شده است .
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
: عکس
: 38 بازدید
عکس هارد لب تاب سه عدد چیده شده روی هم . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD سه عدد هارد کوچک مخصوص لب تاب روی هم
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
: عکس
: 142 بازدید
عکس انگشت کیبورد لب تاب و فشردن کلید خاص . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD انگشت دست ریو یک کلید خاص کیبورد لب تاب و فشردن آن
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
: عکس
: 104 بازدید
عکس کار با کامپیوتر مرد پشت سه مانیتور . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD مرد در حال کار با کامپیوتر پشت مانیتور ال سی دی و دو لب تاب
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
: عکس
: 108 بازدید
عکس عکس لب تاب دست روی کیبورد در حال تایپ . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD دست انسان در حال تایپ روی کیبورد لب تاب
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
: عکس
: 122 بازدید
عکس کابل لن شبکه متصل شده به سرور ها . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD کابل های لن مخصوص شبکه متصل به پشت کامپیوتر های سرور
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
: عکس
: 113 بازدید
عکس چیپ مادر برد از نمای جلو و نزدیک . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD مادر برد و یک چیپ بزرگ با نشان عقاب روی آن
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
: عکس
: 85 بازدید
محبوب ترين مطالب یک ماه اخیر