دانلود عکس پول اسکناس چینی

دانلود عکس با کیفیت فول hd پول اسکناس چینی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd پول و اسکناس چینی با عدد هزار روی آن. عکس اسکناس کاغذی با نوشته های چینی و تصویر چهره مرد چینی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک اسکناس کاغذی چینی با نوشته های چینی روی آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd یک عدد اسکناس کاغذی چینی را مشاهده میکنید که از وسط کمی تا خورده و روی آن عدد هزار به چشم میخورد.

عکس فوق از یک پول کاغذی و اسکناس چینی میباشد که طراحی آن با رنگی تقریبا قرمز میباشد. این اسکناس کاغذی از وسط کمی تا خورده و روی آن نوشته های بزرگ و کوچکی با حروف چینی به چشم میخورد. ارزش و مبلغ این اسکناس هزار میباشد که در گوشه بالای آن عدد هزار طراحی شده است. بر روی این اسکناس تصویر چهره یک مرد چینی طراحی شده. عکس اسکناس چینی کیفیت خوب و بالایی دارد و شما میتوانید از آن در طراحی حرفه ای خود استفاده کنید.

عکس فول hd پول و اسکناس چینی با عدد هزار روی آن از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd یک اسکناس کاغذی چینی با نوشته های چینی روی آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd قلک خوکی چینی سفید رنگ با اسکناس های کاغذی دلار
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 766 بازدید
دانلود عکس علامت برجسته یورو .دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD علامت برجسته یورو بصورت سه بعدی به رنگ آبی. عکس علامت بزرگ واحد پول اروپا یورو به رنگ آبی و سفید.
: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 658 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd صندوق پول مخصوص فروشگاه از نمای نزدیک
: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 442 بازدید
عکس مرد با اسکناس صد دلاری در دست. دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد که چند اسکناس صد دلاری که کنار صورتش گرفته
: ۰۸ مهر ۱۳۹۶
: عکس
: 355 بازدید
دانلود عکس مدیران زن و مرد . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd دو مدیر زن و مرد که با لباس های رسمی پشت میز بزگ هستند. عکس یک خانم مدیر که روی میز نشسته و آقای دیگری با لباس رمس و پس زمینه نقشه جهان.
: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 433 بازدید