دانلود عکس پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ

عکس با کیفیت فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال شوت شده

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال. عکس شیرجه دروازه بان به سمت توپ شوت شده به دروازه.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از پریدن دروازه بان به سمت توپ شوت شده فوتبال قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دروازه بان که به سمت توپ فوتبالی پریده که به دروازه شوت شده قرار داده ایم.

در این عکس تصویری از یک دروازه بان جوان را مشاهده میکنید که به سمت توپ فوتبال پریده است. این دروازه بان با قدرت به سمت توپ فوتبال که به سمت دروازه شوت شده پریده است و تا جایی که توانسته خود را کشیده و میخواهد با دست چپ خود مانع از ورود توپ به دروازه شود. این عکس گرافیکی دروازه بان را در حالتی نشان میدهد که بین زمین و هوا معلق بوده و به توپی که به دروازه اش نزدیک میشود نگاه میکند. این بازی فوتبال در شب انجام میشود و پشت دروازه پروژکتو های استادیوم روشن هستند. دروازه بان یک پیراهن آبی تیره و شورت ورزشی مشکی به تن دارد. عکس پریدن دروازه بان به سمت توپ که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال شوت شده از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از پریدن دروازه بان به سمت توپ شوت شده فوتبال در چهار چوب دروازه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد در حال مسابقه پرش با چوب اسکی
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 528 بازدید
عکس شوت توپ فوتبال وسط جاده آسفالت توسط فوتبالیست. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd فوتبالیست جوان در حال شوت کردن توپ فوتبال از وسط یک جاده آسفالت.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 295 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد تنیسور در حالا بالا انداختن توپ تنیس
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 459 بازدید
عکس مشت زدن ورزشکار رزمی پسر با دستکش های سیاه. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd پسر جوان در حال ورزش رزمی و مشت زدن با دستکش های سیاه.
: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 322 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ورزش بیسبال در زمین خاکی از نمای بالا
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 406 بازدید