دانلود عکس قرآن قدیمی با خط کوفی

دانلود عکس با کیفیت فول  hd قرآن قدیمی با خط کوفی.

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی. عکس مذهبی از یک قرآن قدیمی با خط کوفی در موزه برای بازدید مردم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول  hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جلد قرآن کلام الله مجدید را مشاهده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد که با خط کوفی نوشته شده است.

در عکس مذهبی فوق یک جلد کتاب کلام الله مجید، قرآن کریم را مشاده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد. این کتاب قرآن قدیمی بصورت باز بر روی یک پایه شیشه ای در موزه ای قرار دارد و برای بازدید عموم گذاشته شده است. قرآن فوق صفحات کاغذی بسیار قدیمی دارد و بر روی آن با خط کوفی آیات مبارکه قرآن نوشته شده است. در این قرآن اعراب بصورت رنگی بر روی کلمات نوشته شده اند. در عکس حالت قدیمی صفحات قرآن به خوبی مشخص میباشد. کیفیت عکس قرآن قدیمی بسیار خوب میباشد که شما میتوانید از آن در طراحی های مذهبی و حرفه ای خود استفاده کنید.

عکس فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی زیبا از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی زیبا را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر زیبای تایپ و گرافی مذهبی یا حسین
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 707 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd قسمتی از ضریح امام حسین امام سوم شیعیان در عراق
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 519 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی با تصویر گنبد و گلدسته طلایی
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 475 بازدید
عکس پوستر زیبای نوشته عباس بن علی با خط عربی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول JD نوشته عباس بن علی با خط عربی و به رتگ قهوه ای .
: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 27 بازدید
عکس پوستر حسین و منی انا من حسین با رنگ قرمز . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd پوستر مذهبی نوشته حسین و منی انا من حسین به رنگ قرمز .
: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 26 بازدید