دانلود عکس فانوس نفتی با حباب شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب و مخزن نفت شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای. عکس کیفیت بالا فانوس نفتی شیشه ای با بدنه فلزی طلایی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید که حباب و مخزن نفت آن شیشه ای میباشد.

در این عکس تصویری از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید. مخزن نفت این فانوش شیشه ای میباشئ روی آن شیار های دیده میشود. حباب این فانوس از جنس شیشه شفاف است که به خوبی نور را پراکنده کند. قسمت وسط بدنه این فانوس از فلز به رنگ طلایی میباشد که پیچ بابا و پایین بردن فیتیله فانوس روی آن قرار دارد. این فانوش کاملا نو میباشد و هنوز درون آن نفت ریخته نشده است. پس زمینه عکس چراغ فانوس نفتی به رنگ آبی روشن میباشد. عکس چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت شیشه ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس جعبه ابزار آلات فنی و تخصصی . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس جعبه ابزار آلات فنی و تخصصی مناسب اگهی های تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 28 بازدید
دانلود عکس کراوات عینک دودی ساعت مچی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کراوات و عینک دودی و ساعت مچی شیک. عکس با کیفیت ساعت مچی در کنار کراوات و عینگ دودی مردانه.
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 390 بازدید
عکس مسواک خمیردندان و حوله بهداشتی . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس مسواک خمیردندان و حوله بهداشتی با تصویر پس زمینه سفید که در این تصویر دو مسواک و یک خمیردندان مشاهده میشود .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 16 بازدید
عکس چند مداد سیاه با پوسته های رنگی. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تعدادی مداد سیاه با پوسته های رنگی در کنار هم
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 362 بازدید
عکس فرش و قالیچه دستباف قدیمی و سنتی . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس فرش و قالیچه دستباف قدیمی و سنتی برای استفاده در اگهی های تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 39 بازدید