دانلود عکس سر دنده چرمی و نقره ای

عکس با کیفیت فول hd سر دهنده ماشین به رنگ نقره ای و چرمی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی. عکس دسته دنده ماشین شش دنده از نمای نزدیک.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دسته دنده اتومبیل را مشاهده میکنید که روی آن نقره ای رنگ میباشد و چرم دوزی شده است.

در این عکس تصویری از یک سر دنده ماشین را مشاهده میکنید که از نمای نزدیک گرفته شده است. ر.ی این سر دنده از جنس فلز نقره ای رنگ بوده و کناره های آن با چرم مشکی چرم دوزی شده است. بر روی قسمت فلزی سر دنده جهت های دنده های ماشین حک شده است. این دسته دنده نشان میدهد که ماشین فوق پنج دنده جلو و یک دنده عقب دارد که با اعداد و حروف تعداد و جهت آنها مشخص شده است. عکس روی قسمت بالای سر دنده فوکوس دارد و این قسمت را با کیفیت نمایش میدهد و بقیه عکس کمی تار و محو میشود. عکس سر دنده نقره ای که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس جگوار قرمز با چراغ هایی گرد . دانلود عکس با کیفیت بالا و FULL HD عکس جگوار قرمز با چراغ هایی گرد به عنوان تصویری پس زمینه بسیار مناسب است . این ماشین کلاسیک بوده که مورد پسند بسیار نیز واقع شده است .
: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 33 بازدید
عکس ماشین alfa romeo 8c competizione مشکی متالیک . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD ماشین زیبا و اسپورت alfa romeo 8c competizione به رنگ مشکی متالیک براق .
: ۰۶ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 20 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین فراری قرمز رنگ با دو خط مشکی وسط کاپوت
: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 707 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین فورد موستانگ جدید از زاویه پایین بغل
: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 491 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd اتومبیل اسپورت سیاه رنگ از نمای بغل
: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 553 بازدید