دانلود عکس سرنگ آمپول دست دکتر

عکس با کیفیت فول hd سرنگ آمپول دست دکتر در حال هوا گیری

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک سرنگ آمپول سفید رنگ در دست دکتر. عکس سرنگ آمپول در دست دکتر در حال گرفتن هوای داخل سرنگ.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از سرنگ آمپول ده میلی در دست دکتر. در عکس تصویر یک سرنگ آمپول را که سفید رنگ است در دست دکتر مشاهده میکنید. دکتر که دستکش پلاستیکی به دست دارد سرنگ آمپول را سر بالا گرفته ایت و در حال خالی کردن هوای داخل سرنگ میباشد.

عکس فول hd یک سرنگ آمپول سفید رنگ در دست دکتر از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از سرنگ آمپول در دست دکتر در حال گرفتن هوای داخل سرنگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس با کیفیت فول hd خانم دکتر آزمایش گاه در حال نگاه مردن با میکروسکوپ
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 587 بازدید
عکس پزشک با ماسک بهداشتی و پزشکی . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس پزشک با ماسک بهداشتی و پزشکی که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 26 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd گوشی مخصوص پزشکان برای معاینه بیماران
: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 988 بازدید
عکس پزشک نوزادان درحال معاینه بچه . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس پزشک نوزادان درحال معاینه که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 22 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd بهداشت دهان و دندان و مسواک زدن
: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 396 بازدید