دانلود عکس جعبه ابزار با سه کشو

دانلود عکس کیفیت فول hd جعبه ابزار با جنس پلاستیک و سه کشو

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd جعبه ابزار با بدنه پلاستیکی و سه کشو. عکس کیفیت بالا جعبه مخصوص نگهداری ابزار به رنگ سیاه و کشو های خاکستری.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک جعبه مخصوص نگهداری ابزار با سه طبقه جدا گانه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جعبه ابزار با جنس بدنه پلاستیک را مشاهده میکنید که سه طبقه کشو مخصوص انواع آچار دارد.

در این عکس تصویری از یک جعبه ابزار به رنگ سیاه را مشاهده میکنید. جنس این جهبه ابزار از پلاستیک خشک میباشد و بدنه آن سیاه رنگ است. این جعبه ابزار سه طبقه کشو دارد که در آن انواع مختلف آچار بکس قرار دارد. کشو های این جعبه ابزار به رنگ حاکستری روشن هستند. در عکس کشو های جعبه ابزار بیرون کشیده شده اند و در در بالای آن باز میباشد. در طبقه بالای جعبه ابزار چکش و ابزار های دم دستی قرار دارند. پس زمینه این عکس سفید است که شما میتوانید خیلی راحت قسمت جعبه ابزار را جدا کرده و در طراحی خود استفاده کنید. عکس جعبه ابزار با سه کشو که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd جعبه ابزار با بدنه پلاستیکی و سه کشو از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جعبه مخصوص نگهداری ابزار با سه طبقه جدا گانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس کیف دستی اداری چرم قهوه ای . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس کیف دستی اداری چرم قهوه ای به صورت یکطرفه که دارای بندهایی از بالا به سمت جلو نمایش داده شده است .
: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 41 بازدید
عکس گیره های رنگی کاغذ روی هم با رنگ های مختلف. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تعدادی گیره کاغذ رنگی که روی هم ریخته شده اند و رنگ های مختلفی دارند.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 260 بازدید
عکس شلوار های جین تا شده روی هم چیده شده اند. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تعدادی شلوار جین آبی و سیاه رنگ که تا شده اند و روی هم چیده شده اند.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 245 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا شمش طلا
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 785 بازدید
عکس جعبه ابزار آلات ماشین به رنگ نارنجی . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس جعبه ابزار آلات ماشین به رنگ نارنجی که در آن آچار فرانسه ، انبر دست و چکش دیده میشود .
: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 58 بازدید