دانلود عکس تسبیح سبز و مهر نماز

دانلود عکس با کیفیت فول hd تسبیح سبز و مهر نماز

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تسبیح سبز رنگ و مهر کوچک برای نماز. عکس مهر گلی گرد و کوچک نماز و تسبیح سبز دور آن.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تسبیح سبز رنگ و یک مهر گرد برای نماز خواندن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd یک مهر گلی کوچک را مشاهده میکنید که دور آن یک تسبیح سبز رنگ کوچک قرار دارد.

عکس مذهبی فوق از یک مهر گرد و کوچک گلی میباشد که در وسط عکس قرار دارد. بر روی مهر نماز نوشته هایی با خط عربی به چشم میخورد. دور این مهر گلی یک تسبیح کوک و سبز رنگ بصورت دایره ای قرار داده شده است. نخ این تسبیح همانند خود تسبیح سبز رنگ است. این تسبیح زیبا و خوش رنگ دانه های کمی دارد و دراز نمیباشد. پس زمینه عکس مهر نماز و تسبیح سفید میباشد که شما میتوانید به راحتی قسمت مهر و تسبیح را از بقیه عکس جدا کنید و در طراحی خود استفاده کنید. این عکس کیفیت خوبی دارد که به شما این امکان را میدهد ت از آن در طراحی خود با موضوع مذهبی و دینی استفاده کنید.

عکس فول hd تسبیح سبز رنگ و مهر گلی کوچک برای نماز از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تسبیح سبز رنگ و یک مهر گرد برای نماز خواندن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس پوستر گریه کردن دختر برای حضرت رقیه با چادر مشکی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD پوستر مذهبی گریه کردن دختر بچه با چادر سیاه برای حضرت رقیه (ص) .
: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 40 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd گنبد بزرگ طلایی با دو مناره بلند
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 448 بازدید
عکس پوستر زیبای امام حسین حضرت عباس با نوشته های عربی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD پوستر زیبای نام امام حسین و برادر گرامیشان حضرت عباس به همراه نوشته های عربی .
: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 30 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ضریح جدید امام حسین (ع) با طلا و نقره
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 443 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی با تصویر گنبد و گلدسته طلایی
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 475 بازدید