دانلود عکس تسبیح روی صفحه باز قرآن

دانلود عکس با کیفیت فول hd تسبیح روی صفحه باز قرآن

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تسبیح چوبی روی صفحه باز شده قرآن کریم. عکس مذهبی قرآن باز شده با یک تسبیح چوبی روی صفحه باز.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک کتاب قرآن که باز شده و تسبیح چوبی که روی صفحه باز شده قرآن است قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd قرآنی را مشاهده میکنید که باز شده است و درون صفحه آن قابل خواندن میباشد.

عکس مذهبی فوق تصویر یک کتاب قرآن کریم میباشد باز شده و صفحه آن با نوشته های آیات قرآن مجید مشخص میباشد. کتاب قرآن بر ریو سطحی قرار دارد که روی آن سطح با پارچه کرم رنگ درشت بفت پوشیده شده است. بر روی صفحه باز شده قرآن و نوشته های آیات آن یک عدد تسبیح جوبی کرم رنگ قرار دارد.این عکس بسیار زیبا نور پردازی شده و نور از گوشه عکس بر روی کتاب قرآن و تسبیح چوبی تابانده شده است که حال و هوای بسیار روحانی به این عکس بخشیده است. عکس تسبیح بر روی صفحه قرآن کیفیت بالایی دارد که شما میتوانید از آن در طراحی های مذهبی خود استفاده کنید.

عکس فول hd تسبیح چوبی روی صفحه باز شده قرآن کریم از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک کتاب قرآن که باز شده و تسبیح چوبی که روی صفحه باز شده قرآن است را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd پرده بلند و سیاه خانه خدا کعبه
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 592 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd گنبد فیروزه ای با نقش و نگار و نوشته لا اله الا الله
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 605 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی با تصویر گنبد و گلدسته طلایی
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 475 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ضریح جدید امام حسین (ع) با طلا و نقره
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 443 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی علی اکبر پیر ارشد امام حسین (ع)
: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 464 بازدید