دانلود عکس تاس بازی سفید رنگ

عکس با کیفیت فول hd تاس بازی سفید رنگ با نقطه های سیاه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd تاس بازی سفید رنگ و براق روی عدد شش. عکس تاس سفید براق با نقطه های گرد سیاه روی تاس به جای اعداد.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک تاس بازی سفید و براق با نقطه های سیاه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک تاس سفید رنگ و براق قرارد اده ایم که روی آن نقطه های سیاه رنگ به نشانه اعداد میباشند.

در این عکس تصویری از یک تاس بازی به رنگ سفید و براق میبینید. این تاس شش وجه دارد و روی عدد ش قرار گرفته است. روی هر وجه این تاس تعداد نقطه هایی به نشانه عددی قرار دارند. در حالتی که تاس قرار دارد میتوان سه عدد دو چهار و شش را دید. لبه های این تاس گرد میباشد و اصلا تیزی ندارد. پس زمینه عکس تاس سفید میباشد که شما میتوانید آن را جدا کرده و طراحی خود استفده کنید. عکس تاس بازی سفیدو براق که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd تاس بازی سفید رنگ و براق روی عدد شش از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک تاس بازی سفید و براق با نقطه های سیاه به نشانه اعداد را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی طراح عکس (www.phototarah.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس جعبه ابزار آلات ماشین به رنگ نارنجی . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس جعبه ابزار آلات ماشین به رنگ نارنجی که در آن آچار فرانسه ، انبر دست و چکش دیده میشود .
: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 58 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd رنده فلزی با دسته پسلاستیکی سیاه آشپزخانه
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 605 بازدید
دانلود عکس الماس تراش خورده آبی. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd یک تکه الماس تراش خورده ابی رنگ بصورت نگین
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 419 بازدید
عکس بطریهای مواد شوینده رنگی و بزرگ . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس بطریهای مواد شوینده رنگی و بزرگ در کنار هم با تصویر پس زمینه سفید به صورت ایستاده قرار دارند .
: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 47 بازدید
عکس فرش و قالیچه دستباف قدیمی و سنتی . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس فرش و قالیچه دستباف قدیمی و سنتی برای استفاده در اگهی های تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 38 بازدید